:: KAMPANIE INTERNETOWE :: APLIKACJE INTERNETOWE

 

Zespół naszych programistów projektuje od podstaw rozwiązania e-business dopasowując je do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

 

Projektujemy niezwykle rozbudowane systemy obsługi firm wielooddziałowych, dla których Internet jest jedyną ekonomicznie uzasadnioną formą wymiany informacji i danych. Nie stronimy jednak od rozwiązań dla sektora small i medium business. Jesteśmy w stanie wykazać jak niezwykle małym nakładem środków i czasu można usprawnić pracę np. działu handlowego działającego w terenie z centralą (działem księgowości, magazynem czy też form raportów dla zarządu). W dobie „globalnej wioski” miejsce wykonywania czynności na rzecz firmy nie ma dużego znaczenia, nasze aplikacje są w stanie w wydajny sposób zminimalizować problemy komunikacyjne przesyłu danych itp.

 

Bezpieczne rozwiązania e-business zapewniają wymianę danych z serwerem przez 24h na dobę bez konieczności prowadzenia własnych niezwykle kosztownych działów informatycznych a całość wymiany danych może odbywać się na serwerze umieszczonym w siedzibie naszej firmy, gdzie nad ich bezpieczeństwem czuwać będą przez całą dobę wysoce wykwalifikowani administratorzy.

 

Celem uzyskania szczegółowych informacji i kosztorysu, prosimy o kontakt tel. (48) 360 24 60 lub przejdź do FORMULARZA KONTAKTOWEGO

NASZE REALIZACJE

telefon /fax:

+48 48 360-24-60


telefon komórkowy:

607 055 907


e-mail:

bok@konsorcjumit.pl


biuro obsługi Klienta:

ul. M.C. Skłodowskiej 18

III piętro pok. 311

26-600 Radom

Infolinia: tel/fax 048 360 24 60; tel. kom. 0 607 055 907