:: KAMPANIE INTERNETOWE :: DOMENY I HOSTING

 

Zarejestrowanie domeny internetowej to połowa sukcesu, dobry i niezawodny hosting to druga połowa!

 

Będąc wieloletnim usługodawcą hostingu potwierdzamy, że zgromadzone doświadczenie wielokrotnie umożliwiło doprecyzowanie optymalnego rozwiązania dla indywidualnych klientów, instytucji publicznych jak i firm. Obecnie współpracujemy z dwoma operatorami home.pl S.A. i NetArt Spółka Akcyjna S.K.A., którzy posiadają bardzo szeroki zakres usług.

 

Wymienione firmy hostingowe, to podmioty które realizują politykę związaną z wieloma zabezpieczeniami i procedurami. Kompleksowy system zabezpieczeń w ramach, którego zaoferowana jest ochrona fizyczna, środowiskowa, sprzętowa i programowa umożliwia poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Opracowane zaś plany awaryjne oraz oszacowane ryzyko przyczynia się do zmniejszenia zagrożenia jakie napotykamy każdego dnia korzystając z publicznych sieci internetowych. Ciągłe doskonalenie wdrożonej polityki bezpieczeństwa oraz stały nadzór wykwalifikowanych audytorów potwierdza zaangażowanie tych firm w jakość świadczonej usługi.  

 

Obecnie w ramach oferty hostingowej w zależności od zaistniałej potrzeby można dokonać optymalnego wyboru usługi, która spełni Państwa oczekiwania. Po zapoznaniu się z informacji otrzymanymi od Państwa o obecnym stanie posiadanego hostingu możemy doprecyzować ofertę.

 

Jako fachowy doradca pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania.

Celem uzyskania szczegółowych informacji i kosztorysu, prosimy o kontakt tel. (48) 360 24 60 lub przejdź do FORMULARZA KONTAKTOWEGO

NASZE REALIZACJE

telefon /fax:

+48 48 360-24-60


telefon komórkowy:

607 055 907


e-mail:

bok@konsorcjumit.pl


biuro obsługi Klienta:

ul. M.C. Skłodowskiej 18

III piętro pok. 311

26-600 Radom

Infolinia: tel/fax 048 360 24 60; tel. kom. 0 607 055 907