:: KAMPANIE INTERNETOWE :: SERWISY WWW

 

Profesjonalnie zaprojektowany serwis www to przede wszystkim kreowanie wizerunku Państwa firmy w Internecie i podniesienie prestiżu firmy jako postrzeganie przez Klientów jej dobrej marki.

Jest to jeden z czynników przekazania Klientowi rzetelnej informacji o firmie, produkcie, usłudze i tym samym ułatwienie bezpośredniego kontaktu z Państwem.

Każda strona www kieruje się własnym wzorcem w zależności, od struktury firmy oraz branży.

Wszystkie te aspekty bierzemy pod uwagę już w momencie projektowania nagłówka graficznego (leyaut Strony Głównej ), podchodząc do tematu w sposób profesjonalny.

 

Proces konstrukcji serwisu www poprzedzony jest rozmową z naszym doradcą, mającym doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie.

 

Służymy Państwu przy tym fachową pomocą przy realizacji tego typu zadań, a biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie w tej branży możemy wiele podpowiedzieć na temat nowoczesnych rozwiązań internetowych, które wpływają na atrakcyjność wizualną i funkcjonalność serwisów www a przy tym wzmagają poczucie estetyki i profesjonalizmu wśród potencjalnych Klientów odwiedzających Państwa stronę www.

 

Dlatego na pierwszym planie stawiamy przede wszystkim zdefiniowanie Państwa potrzeb a także uwarunkowań rynkowych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów każdą stronę www traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie wskazówki jakie przekazuje nam Klient jak również lata doświadczeń przy realizacji tego typu zadań.

Serwisy www są to nasze rozwiązania autorskie, dlatego nie korzystamy z gotowych szablonów.

Dodatkowymi narzędziami, które proponujemy naszym Klientom pod kątem dalszej obsługi wykonanych aplikacji www, są Panele Administracyjne (CMS). Umożliwiają one Państwu samodzielną aktualizację serwisu.

Zapewniamy pod tym kątem fachowe szkolenie z zakresu obsługi aplikacji www poprzez w/w narzędzie.

Dodatkowo każdy serwis www wyposażamy w szczegółowe statystyki odwiedzin, które pozwolą zobrazować Państwu m.in.: ilość wejść do serwisu w czasie rzeczywistym z podziałem na najchętniej odwiedzane podstrony, itp.

Statystyki są widoczne tylko dla Administratora serwisu www z poziomu zalogowania.

 

Celem uzyskania szczegółowych informacji i kosztorysu, prosimy o kontakt tel. (48) 360 24 60 lub przejdź do FORMULARZA KONTAKTOWEGO

NASZE REALIZACJE

telefon /fax:

+48 48 360-24-60


telefon komórkowy:

607 055 907


e-mail:

bok@konsorcjumit.pl


biuro obsługi Klienta:

ul. M.C. Skłodowskiej 18

III piętro pok. 311

26-600 Radom

Infolinia: tel/fax 048 360 24 60; tel. kom. 0 607 055 907